Halvarssons Laggan Textilbyxa
Lett, laminert og fleksibel MC-bukse med ventilasjon og høy sikkerhet
Halvarssons Laggan er en lett 2-lags laminert tekstilbyxa med stretch, utviklet for motorsyklister som ønsker god bevegelighet, effektiv ventilasjon og trygg beskyttelse i all slags vær. Det laminerte Dryway+® 2.0-membranet gjør buksen vannavisende, vindtett og pustende, samtidig som stretchmaterialet gir høy komfort på både korte og lange turer.
Med Outlast® temperaturregulerende fôr, HI-ART®-forsterkninger og CE-godkjente nivå 2-beskyttere, er Laggan et solid valg for aktiv MC-kjøring.
🔧 Egenskaper og fordeler
✅ Lett 2-lags laminert tekstilbyxa med stretch – god bevegelighet og komfort
✅ Dryway+® 2.0 laminert membran – vannavisende, vindtett og pustende
✅ DWR-behandlet ytterstoff – vann- og smussavvisende overflate
✅ HI-ART®-forsterkninger på hofter og knær – ekstra slitestyrke der det trengs mest
✅ Outlast® temperaturregulerende fôr – jevn komfort i varierende vær
✅ CE-sertifisert i klasse AA – høy sikkerhetsstandard for MC-bruk
✅ CE-godkjente beskyttere (nivå 2) – justerbare for optimal passform
✅ Ventilasjonsåpninger på lårene – effektiv lufting på varme dager
✅ Lang tilkoblingsglidelås til jakke – sikker og stabil sammenkobling
✅ Avtakbare hängslen (seler) – bedre passform og komfort på lengre turer
⭐ Anbefaling
Halvarssons Laggan passer perfekt for deg som vil ha en lett, teknisk og komfortabel MC-bukse med høy sikkerhet og god ventilasjon. Et svært godt valg til både pendling, touring og lengre etapper, spesielt i kombinasjon med jakker fra Halvarssons.